
Berichtje uit het Belgische De Tijd: luchtvaartmaatschappij Brussels Airlines, een samensmelting van SN Brussels Airlines en Virgin Express die voorjaar 2007 zal gaan vliegen, gaat zijn nieuwe logo aanpassen.
De dertien bolletjes in het logo dat op 7 november werd gepresenteerd en die de letter 'b' vormen, veroorzaken onrust bij bijgelovigen. Daarom zal de 'b' straks uit veertien bolletjes bestaan.
Vacatures
(Marketing-) en Communicatiemanager
Hanab Energy SolutionsAdviseur arbeidsmarkt RDW Toezicht en Beoordeling
RDWMarketing Manager (Maternity Cover – 6 Months)
ArtipoppeVolgens een woordvoerder zijn het vooral Italianen en Amerikanen die klaagden over het mogelijke logo met de 13 bolletjes. Maar ook sommige bijgelovige Belgen waren huiverig.
'Omdat er slechts één vliegtuig het logo met dertien bolletjes droeg, is de aanpassing geen zware investering voor de luchtvaartmaatschappij. Ook de uniformen en het briefpapier met het nieuwe logo moeten nog worden gemaakt', aldus De Tijd.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee