Overslaan en naar de inhoud gaan

Sven Huberts gaat Isobar leiden in Asia Pacific

Als managing director wordt Huberts verantwoordelijk voor meer dan tien landen, waaronder Indonesië, Thailand, Maleisië, India en China.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Sven heeft ruim veertien jaar ervaring in de digitale marketing industrie en hij heeft zeven jaar bij Isobar gewerkt. Daarvoor was hij een van drijvende krachten achter Marvelous dat later gerebrand is naar Isobar. In het afgelopen jaar heeft hij een leidende rol gehad in de integratie van Social Embassy en Isobar.

Julius Minnaar,  ceo van het Dentsu Aegis Network Netherlands: &;Sven is een digitaal talent, een drijvende kracht van de samenwerking binnen Dentsu Aegis Network Netherlands en een sterke leider van Isobar. Ik betreur zijn vertrek dus zeer maar aan de andere kant ben ik trots dat hij deze stap gaat maken en dat hij volop aan de slag blijft voor Isobar.&;

De gesprekken met kandidaten voor Huberts&; opvolging  zijn inmiddels volop gaande. Vanaf half december wordt het bedrijf geleid door het managementteam van Isobar, bestaande uit Jolieke Keynes, Mitch Roedoe en Sander Verhof. 

 

 

 

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in