Overslaan en naar de inhoud gaan

Recipay: geld verdienen met recepten

Op Recipay.com staan aanbiedingen van voedselmerken, met het verzoek aan gebruikers om er een recept bij te bedenken.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het is een online platform waar consumenten recepten kunnen publiceren en er geld mee kunnen verdienen.

related partner content for mobile comes here

Het Recipay-concept is in 2013 bedacht door twee Franse ondernemers, Victor De Witt en Thierry Bezier-Membrey.

Bij elke aanbieding staat een beschrijving aan welke eisen het gerecht moet voldoen. Gebruikers kiezen één (of meer) van de producten, creëren met dit product een gerecht en delen dit op Recipay.com.

Na het insturen wordt ieder recept door een panel gecontroleerd. Een recept met een foto van het eindresultaat wordt beloond met tien euro. Wanneer de gebruiker van meerdere stappen in het kookproces foto’s maakt, levert een recept vijftien euro op.

Met dit platform slaat het een brug tussen consumenten en voedingsmerken, zegt  Recipay.com. Mensen kunnen geld verdienen, merken kunnen met deze marketingtool op ‘interactieve wijze consumenten betrekken bij het merk en op een authentieke manier adverteren’.

Nederland is het tweede land (na Frankrijk), waar wordt gelanceerd. Spanje en de Verenigde Staten staan op de planning.

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in