Overslaan en naar de inhoud gaan

Gogido lanceert eerste taxivergelijkingssite

Startup helpt de taxibranche bij innovatie en capaciteitsplanning.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

De startup werkt momenteel aan een app met actuele informatie, zoals last-minute aanbiedingen en beschikbaarheid. Een volgende stap is het ontwikkelen van producten voor taxibedrijven die helpen de bezetting te verhogen. &;Want als we de bezettingsgraden in het consumentenvervoer kunnen opschroeven, kunnen de prijzen omlaag,&; zegt mede-oprichter Paul Pietersen (foto).

Het aanbod op het taxiplatform is van zowel grote als kleinere (familie)taxibedrijven, die vooraf zijn gescreend door Gogido. Ook taxicentrales UTC (Utrecht), RTC (Rotterdam) en HTMC (Den Haag) hebben hun diensten aangemeld. Gogido heeft naar eigen zeggen een dekkingsgraad van 99% in Nederland.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in