
Dat heeft uitgever Yves Gijrath vrijdag bekendgemaakt. Het eerste nummer onder de leiding van Van Schaik verschijnt in februari. Modekenner Van Schaik noemt zichzelf 'uberstylist' en is onder meer bekend als jurylid van Hollands Next Topmodel.
De vorige hoofdredacteur Eva Hoeke stapte vorige maand per direct op. Er ontstond commotie omdat in het laatste nummer van het tijdschrift werd verwezen naar types als de Amerikaanse zangeres Rihanna als 'niggabitch'. In sociale media werd verbolgen op die woordkeus gereageerd, ook door de zangeres zelf.
Vacatures
Boekmanstichting | Strategisch Manager Communicatie & Publicaties
BoekmanstichtingProjectmanager Marketing (32-36 uur)
Save the ChildrenEnterprise Advertising Sales Manager
TaboolaIn het februarinummer van Jackie staat een reconstructie van de rel rond de typering 'niggabitch', aldus Gijrath. Ook zal in de komende editie duidelijk de hand van de nieuwe hoofdredacteur te zien zijn. Van Schaik is volgens Gijrath iemand met een eigenwijze kijk op mode, die past bij Jackie.
Modeblad Jackie verschijnt acht keer per jaar in een oplage van circa 55.000 stuks.
Bron: ANP.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu