Overslaan en naar de inhoud gaan

Nieuwe corporate site Bovag

Brancheorganisatie in de mobiliteitssector Bovag heeft een nieuwe corporate website laten ontwikkelen door Lectric.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De nieuwe is een online servicepunt met informatie, communicatie en interactie over mobiliteitsonderwerpen. Onder het motto ‘Bovag brengt u gegarandeerd verder’ is een site gebouwd waar bezoekers (met name consumenten) hun weg moeten vinden naar informatie en Bovag-leden.

related partner content for mobile comes here

Centraal onderdeel van de nieuwe website is de interactieve bedrijvenzoeker, een systeem waarmee alle leden worden ontsloten. ‘Potentiële klanten naar onze leden verwijzen is een van de belangrijkste taken van de nieuwe site’, zegt Dylan Weggeman, hoofd communicatie van Bovag.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in