Overslaan en naar de inhoud gaan

Midden- en kleinbedrijf haalt te weinig uit ICT

Middelgrote en kleinere bedrijven halen te weinig uit informatietechnologie. De ondernemers in het midden- en kleinbedrijf missen vaak…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De ondernemers in de branche gebruiken ICT vooral voor hun administratie en niet zozeer om de productiviteit en innovatiekracht van hun bedrijf te verbeteren. In het midden- en kleinbedrijf staan ongeveer twee miljoen computers. Dat is volgens de ondernemersorganisatie 70 procent van alle computers in het bedrijfsleven.

related partner content for mobile comes here

Desondanks blijven investeringen achter bij die van grote bedrijven. Het midden- en kleinbedrijf spendeert jaarlijks een kleine 1,5 miljard euro aan ICT, terwijl de investeringen bij de grote ondernemingen al snel 1 miljard hoger liggen.

MKB en de brancheorganisaties Nederland-ICT en FHI maken zich er zorgen over dat de productiviteitsstijging in het midden- en kleinbedrijf achterblijft bij de groei van de grotere ondernemingen. ICT kan in de ogen van deze organisaties een sleutelrol vervullen om de productie te verbeteren en problemen op te lossen.

Knelpunten zijn onder meer structurele tekorten aan vakpersoneel, de oplopende loonkosten en de verslechterende internationale concurrentiepositie. (ANP)

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in