Overslaan en naar de inhoud gaan

Gezond verstand en liefde voor je vak

Tegenwoordig neemt Internet een steeds belangrijkere plek in ons leven in. Maar dagelijks erger ik me aan organisaties en bedrijven die…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Krijg ik een brief van de belastingdienst (die normaal zijn zaken op Internet prima in orde heeft) . De brief gaat over elektronisch doen van aangifte omzetbelasting. Per 1 januari moeten ondernemers namelijk ook omzetbelasting elektronisch aangeven via Internet.

related partner content for mobile comes here

In de brief wordt verwezen naar . Bezoek daaraan levert de volgende opmerking op: "Dit site-onderdeel bestaat niet meer. U wordt door verwezen naar www.belastingdienst.nl".
Vreemd want de brief is net binnengekomen. Automatisch word ik doorgelinkt naar het algemene gedeelte van de belastingdienst-site. Daar zie ik het tabje "zakelijk", waarna ik kopje "omzetbelasting" tegenkom. De link naar "elektronisch aangeven" lacht me toe, het onderwerp waar het allemaal om begonnen was. De informatie achter elektronisch aangeven levert een vage uitleg met onderschrift "de informatie in dit onderdeel is bijgewerkt tot en met augustus 2005". Let wel de brief is uit december en was bedoeld mij te informeren over nieuwe wetgeving.

De belastingdienst is niet uniek, ik kan bij de meerderheid van sites van bedrijven en organisaties dit soort zaken aanwijzen.

Zeg me niet dat het komt door het gebrek aan kennis, want dit soort zaken zijn door iedereen met een gezond boerenverstand te controleren. Nee, volgens mij is het gewoon een kwestie van mentaliteit. Als je een beetje van je werk houdt, zorg je dat dat soort zaken gewoon in orde zijn. Met gezond verstand en liefde voor je vak kom je een heel eind, maar dat is vaak teveel gevraagd.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in