Overslaan en naar de inhoud gaan

Bavaria heeft geen alleenrecht op 'Zo. Nu eerst'

Het gerechtshof in Den Haag heeft dat besloten in een rechtszaak tussen het biermerk en internetbedrijf Yourhost.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

De bekende pay-off &;Zo. Nu eerst&; mag dus ook door andere merken gebruikt worden. In een radioreclame deed Yourhost dat dan ook:  &;Zo. Nu eerst naar de cloud&;.

Bavaria stapte naar de rechter omdat de brouwer vond dat het te veel leek op &;Zo. Nu eerst een Bavaria&;. De rechter gaf Bavaria in eerste instantie gelijk. In hoger beroep wijst het gerechtshof dit nu af. 

N=5, , mag nu eventueel gaan denken over een nieuwe pay-off.

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in