Overslaan en naar de inhoud gaan

Philips en Rijksmuseum maken sapjes van fruit uit kunstwerken

Kunst moet museumbezoekers inspireren om gezond te eten.

Philips richt zich op zorgtechnologie en wil met deze campagne laten zien dat het bedrijf zich bezighoudt met gezondheid. Philips sponsort een tentoonstelling van stillevens van Jan van Huysem (1728), Anthony Oberman (1830) en Floris Claesz van Dijck (1615) in het Rijksmuseum. In een online video zie je dat er iets geks is met de kunstwerken: het fruit en groenten zijn eruit gestolen.

Magisch

Er is nog een appel achtergebleven in het meesterwerk van Jan van Huysum. Bezoekers zien hoe een bewaker op een magische manier dit stuk fruit uit het stilleven steelt en er een gezond sapje van maakt. Natuurlijk in een Philips-blender.

Naast een film om het bewustzijn van het belang van groente en fruit te vergroten zijn er ook video's die je stap-voor-stap laten zien hoe je zelf ‘Dutch Masterjuices’ kunt maken.

Gezondheid en stillevens in de schijnwerpers

Egbert van Acht, Chief Business Leader van de Personal Health-activiteiten bij Philips: 'Bij Philips ontwikkelen we innovaties die de gezondheid verbeteren. Kunst verrijkt mensenlevens en als partner van het Rijksmuseum is Philips verheugd om samen te werken aan deze campagne. Met ‘Dutch Masterjuices’ willen we laten zien dat goed eten een essentieel onderdeel is van een gezonde levensstijl.'

Rijkmuseum-directeur Taco Dibbits is vooral blij dat de stillevens extra aandacht krijgen: 'Naar mijn mening hebben onze bezoekers onvoldoende oog voor stillevens, terwijl het schitterende schilderijen zijn als je ze goed bekijkt. We zijn erg blij met de samenwerking tussen het Rijksmuseum en Philips.'

Credits

Klant: Royal Philips Brand Sponsorship, Nathalie Lam, Sandra van Espen
Bureau: Ogilvy Amsterdam, Ogilvy London, Ogilvy Singapore
Productie: CAM DAVID
Productiemaatschappij: We Film (campagnefilm), Dare Creative (receptenfilms)
Regisseur: Joeri Holsheimer

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in