Overslaan en naar de inhoud gaan

Cognito Media Amsterdam breidt uit met drie medewerkers

Elliot Lyons, Lotte van den Biezenbos en Ilse Slabbekoorn zijn de afgelopen maanden begonnen.
Cognito
Ilse Slabbekoorn, Elliot Lyons, Lotte van den Biezenbos
Cognito
Ilse Slabbekoorn, Elliot Lyons, Lotte van den Biezenbos

Cognito Media Amsterdam breidt uit. Elliot Lyons, Lotte van den Biezenbos en Ilse Slabbekoorn zijn de afgelopen maanden begonnen bij de Amsterdamse vestiging van het internationale ‘integrated’ bureau dat is gespecialiseerd in het adviseren van cliënten in de financiële dienstverlening en fintech.

related partner content for mobile comes here

Lyons is content producer. Hiervoor werkte hij als copywriter bij Mollie en als content manager bij branchevereniging Holland Fintech. Als native Engels spreker ondersteunt hij vooral klanten van Cognito met een internationale focus.

Zowel Van den Biezenbos als Slabbekoorn zijn aangesteld als projectmanager. Van den Biezenbos heeft hotelmanagement gestudeerd, met een master in marketingmanagement. Zij richt zich op events. Slabbekoorn heeft een master in communicatiewetenschap en focust op public relations.

Richard Neve, managing partner Cognito Media Amsterdam: 'Door de covidcrisis was er vorig jaar veel onzekerheid, maar ons portfolio aan cliënten groeide en dus zijn we gegroeid in lijn met de strategie die we aan het begin van het jaar hadden. Voor 2021 verwachten we deze koers vast te houden.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in