Overslaan en naar de inhoud gaan

Coebergh PR aan de slag voor Koninklijk Theater Carré

Bureau inmiddels met PR voor eerste productie bezig, de Broadway-musical Hadestown
Beeld van de perspresentatie van Hadestown in Carré
Beeld van de perspresentatie van Hadestown in Carré
Beeld van de perspresentatie van Hadestown in Carré
Beeld van de perspresentatie van Hadestown in Carré

Carré heeft Coebergh PR na een bureauoriëntatie geselecteerd voor de communicatie van het koninklijk theater. Na gesprekken en een voorstel van het pr-bureau is de samenwerking van start gegaan.

related partner content for mobile comes here

Dat gebeurde met de introductie van de Broadway-musical Hadestown. Carré heeft hiervan een eigen productie heeft gemaakt die vanaf juni 2025 is te zien.  Maandag ontving Carré  pers, influencers en fans op het podium.

Coebergh gaat nu de plannen opstellen om het verhaal van Carré in de breedte en de producties die er spelen onder de aandacht te brengen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in