Overslaan en naar de inhoud gaan

Pitch van Vattenfall in laatste fase, uitslag in augustus

DDB Amsterdam, waar Vattenfall eerder mee samenwerkte, doet mee aan de pitch.
vattenfall pitch
Entree hoofdkantoor Vattenfall in Amsterdam
vattenfall pitch
Entree hoofdkantoor Vattenfall in Amsterdam

Er loopt sinds begin dit jaar een bureaupitch van energieleverancier Vattenfall (voorheen Nuon) voor de Nederlandse markt. De pitch bevindt zich inmiddels in de afrondende fase, in augustus moet duidelijk worden welk bureau als winnaar uit de bus komt. Dat heeft Vattenfall bevestigd aan Adformatie

related partner content for mobile comes here

DDB Amsterdam, voorheen DDB Unlimited, zit ook in de pitch, zo laat het bureau weten. Het contract tussen DDB Amsterdam en Vattenfall is eind 2021 beëindigd, de laatste grote campagne van de hand van dit bureau dateert van februari 2020. Het is niet bekend welke andere bureaus aan de pitch meedoen. 

'De vraag in de pitch is het ontwikkelen van een campagneconcept voor het aantrekken van nieuwe klanten in de Nederlandse markt, dat zorgt voor een sterke rode draad tussen onze internationale merkcampagne en salesgeneratie', aldus een woordvoerder van Vattenfall. 

Op internationaal niveau werkt Vattenfall nog altijd samen met reclamebureau Nord DDB uit Zweden. Vattenfall heeft ongeveer 20.000 medewerkers en opereert met name in Zweden, Duitsland, Nederland, Denemarken, het Verenigd Koninkrijk, Finland en Frankrijk. Vattenfall is een Zweeds staatsbedrijf.

Het eerste werk van het nieuwe Nederlandse bureau van Vattenfall moet op z'n vroegst komend najaar uitkomen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid
Fred Moolhuijsen

Een pitch die langer dan 6 maanden duurt zou verboden moeten worden! Wat een kapitaal vernietiging.

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in