Overslaan en naar de inhoud gaan

Unilever heeft duurzame ijsfabriek in Turkije

Unilever heeft een nieuwe duurzame fabriek in Konya, Turkije geopend.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het is de eerste Unileverfabriek met een . Dit laat volgens Unilever zien dat duurzaamheid in het hart zijn het businessmodel van het bedrijf zit. De fabriek gebruikt regen- en oppervlaktewater, herbruikt de ontstane warmte en het afval is niet giftig.

related partner content for mobile comes here

In de fabriek zullen ijsjes van de merken Cornetto, Max en Twister gemaakt worden.

Het is de 35ste ijsfabriek van Unilever en zal model staan voor de toekomstige van Unilever in de wereld.

Unilever stapte in 1990 in de Turkse ijsmarkt, en neemt nu het grootste deel van de markt voor zijn rekening, ruim 70 procent.

De nieuwe fabriek betekent werkverschaffing voor 300 mensen.

Het daar geproduceerde ijs zal vooral voor de thuismarkt zijn, maar een deel wordt ook geëxporteerd naar het Midden-Oosten en Afrika.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in