Overslaan en naar de inhoud gaan

Wayne Parker Kent formeel onderdeel van TMG

De overname door Mediahuis werd in november bekendgemaakt, de integratie gaat nu beginnen.
Miniatuurvoorbeeld
© ANP
Miniatuurvoorbeeld
© ANP

Wayne Parker Kent (WPK) is met ingang van deze week formeel onderdeel geworden van Telegraaf Media Groep (TMG). De integratie volgt nadat in november bekend werd gemaakt dat TMG-moeder Mediahuis WPK volledig heeft overgenomen.

CEO Slaven Mandic van WPK is nu officieel van start gegaan in zijn functie als directeur advertising van TMG.

related partner content for mobile comes here

Organisatorisch

De twee partijen willen de handen ineen slaan richting de Nederlandse advertentiemarkt, of zoals ze dat zelf noemen ‘innovatieve en creatieve totaaloplossingen’ bieden. WPK blijft onder eigen naam opereren. De organisatorische kant wordt de komende periode worden uitgewerkt.

Dat de integratie nu pas formeel is, zou te maken hebben met de tijd die het due dilligence onderzoek rond WPK in beslag nam.

 

In mei 2017 nam Mediahuis nam al een strategisch belang in Wayne Parker Kent om 'de ambitieuze groeiplannen te ondersteunen'. 

Mediahuis is in Nederland ook eigenaar van NRC en Mediahuis Limburg (voorheen Media Groep Limburg).

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in