Viral van de week: Ziggo Sport maakt meesterlijke video over legendarisch Ajax
Mediabedrijf LifeHunters kiest de viral van de week.
Het mag geen verrassing heten dat de viral van deze week Ajax betreft. Wat een wereldprestatie leverde de club tegen Real Madrid. Ziggo Sport maakte een samenvatting die begint met een kansberekening van 5% voor de Amsterdamse club om door te gaan naar de volgende ronde van de Champions League en eindigt met juichende Ajax-supporters in Bernabeu. Zoals Johan Cruijff het zo mooi zei: 'Ik heb nog nooit een zak geld zien scoren.'Zo is het maar net. Dit filmpje van Ziggo Sport zal de komende maanden en waarschijnlijk zelfs jaren nog veel bekijks trekken.
related partner content for mobile comes here
Vacatures
Senior Marketeer Partnerships
Nationale Postcode LoterijArbeidsmarktcommunicatie Specialist
TAUWProduct Owner Redactie denhaag.nl
Gemeente Den Haag
related partner content comes here
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word lidDit noemen we al 50 jaar een samenvatting, nietwaar?
Ik snap niet wat hier zo meesterlijk aan is (misschien komt dat na 44 seconden, maar toen ben ik gestopt vanwege de saaiheid (en da's dan ook wel weer knap na zo'n spannende wedstrijd)), dit is een samenvatting met niet al te spetterend commentaar.
Als er iets viral vd week zou moeten zijn, dan is het de content van Ajax voorafgaande aan de wedstrijd zelf, https://www.youtube.com/watch?v=ZhlsJo5YxkI