
'Kopschoppers najagen, diplomaten bewielklemmen, zeurpieten kritisch bevragen: zonder de bakken met belastinggeld die hier dagelijks worden afgeleverd, is het allemaal niet mogelijk. Red PowNed van de ondergang en word daarom nu lid.' Dat meldt PowNed op de eigen site.
PowNed mag net als WNL als zelfstandige publieke omroep verder, zo besloten de coalitiepartijen in juni. De twee omroepen krijgen vijf jaar extra de tijd om hun ledenaantallen op orde te krijgen om in het publieke bestel te blijven.
Vacatures
Communicatiemedewerker
AVROTROSProduct Marketing Manager EMEA
Legrand AV Netherlands BVOnline Advertising Consultant (NL)
VONQHet ledenaantal van PowNed voldoet momenteel niet aan de eisen van de Publieke Omroep. In het jaarverslag 2012 van de omroep - dat dit voorjaar uitkwam - stond dat het ledental gedaald was tot onder de kritische grens van vijftigduizend. PowNed heeft nu minimaal 150.000 leden nodig om definitief te worden toegelaten en zet het offensief vandaag in.
Na 2020 moeten WNL en PowNed zich aansluiten bij één van de acht omroepen die ontstaan nadat het publieke bestel is gemoderniseerd.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee