Overslaan en naar de inhoud gaan

Onderzoek: dit vinden tv-kijkers van de nieuwe Bavaria pay-off

Campagne Rapport: onderzoeksbureau MeMo² meet wat Nederlandse kijkers vinden van commercials
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Bavaria stopt met &;Zo, nu eerst een Bavaria&; en gaat verder met ‘’. Met de Engelstalige slogan wil de bierbrouwer zich internationaal positioneren. Het uitgangspunt van de nieuwe merkcampagne is volgens Bastiaan Weers, strategic director van N=5, het reclamebureau van Bavaria, het gegeven dat binnen Bavaria 28 leden van de familie Swinkels actief zijn, maar dat alle ruim duizend medewerkers zich onderdeel voelen van de brouwersfamilie.

related partner content for mobile comes here

Er is iets misgegaan bij het weergeven van de video. Ververs de pagina om het opnieuw te proberen.

Onderzoeksbureau MeMo² onderzocht of het Nederlandse publiek ook enthousiast wordt van de campagne. Zij vroegen honderd Nederlanders naar hun mening over de video. De meerderheid vindt de reclame leuk (65%) en opvallend (72%). Minder dan de helft (42%) vindt dat de spot past bij het merk.

Leuk maar druk

Jaimy Vrooman van MeMo²: &;Plezier associëren met bier van Bavaria is goed gelukt. Mensen zijn enthousiast over de grappige, sprankelende en bruisende beelden in de commercial. Maar de reclame is ook erg druk, daarom vindt een kwart van de respondenten &;m irritant.&;

Over het onderzoek

De steekproef van het onderzoek is representatief voor gemiddeld Nederland vanaf 18 jaar en ouder (op basis van de ). Om de representativiteit van de steekproef te waarborgen wordt er - indien nodig - op achtergrondvariabelen gewogen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in