Overslaan en naar de inhoud gaan

Kroonprins opent TNW conference

Niemand minder dan kroonprins Willem Alexander is bereid gevonden om The Next Web (TNW) conferentie te openen op donderdag 25 april.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Niemand minder dan kroonprins Willem Alexander is bereid gevonden om conferentie te openen op donderdag 25 april.

related partner content for mobile comes here

Boris Veldhuijzen van Zanten, oprichter van The Next Web en moderator van het event, zegt de print een paar keer te hebben ontmoet. 'We delen dezelfde interesses en optimisme over de toekkomst en de rol die techniek kan vervullen bij het verbeteren van onze wereld.'

Willem Alexander zit onder meer in het bestuur van het Platform voor de Informatie Samenleving, waarin overheid, bedrijfsleven en maatschappelijke organisaties kennis uitwisselen en samenwerken om de ontwikkeling van de Nederlandse informatiesamenleving te bevorderen.

The Next Web Conference Europe vind plaats op 25 en 26 April 2013 in de Gashouder in Amsterdam.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in