Overslaan en naar de inhoud gaan

Johnnie Walker naar Porter Novelli

Porter Novelli heeft het wereldwijde account voor het whisky merk Johnnie Walker binnengehaald.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Medewerkers van Countrywide Porter Novelli (CPN) in Londen en Bennis Porter Novelli in Amsterdam gaan een internationaal team vormen om het account te beheren. Het team dat zittting neemt in Amsterdam, wordt geleid door Sally Williams van de Londense vestiging. Missie van het team is om strategieën en pr-tools voor Johnny Walker te ontwikkelen, zodat de tientallen locale vestigingen van het whiskeymerk hun communicatie op dezelfde manier kunnen aanpakken.

related partner content for mobile comes here

CPN heeft al meer spiritualia in haar pakket: het bureau werd vorig jaar ingehuurd voor de sterke dranken van het Britse UDV, waaronder Smirnoff and Bailey’s en het heeft ook de whisky-merken Bell's and Jack Daniels in portefeuille.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in