Overslaan en naar de inhoud gaan

Exterion Media wint contract Stadsgewest Haaglanden

Het OOH-bedrijf exploiteert de komende vijf jaar de reclamevlakken in de gemeenten Den Haag, Delft, Westland en Midden-Delfland.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De gunning is vandaag definitief geworden. In Stadgewest Haaglanden beschikt Exterion Media tot en met 2020 over ruim 2.500 reclamevakken op 2m2 formaat. Het aanbod sluit volgens de exploitant goed aan op de grote concessies die het al heeft in de Randstad voor de NS en Rotterdam.

Marcel den Hoed, sales director bij Exterion Media, zegt dat zijn bedrijf zich voorbereid op verdere groei van de out-of-home (OOH) markt. &;De afgelopen twee jaar zijn we fors gegroeid vanwege een toenemende vraag vanuit de markt. Er zijn duidelijke indicaties dat de OOH-markt ook in de komende jaren zal blijven groeien. Door de uitbreiding van ons portfolio met Stadsgewest Haaglanden wordt het aanbod van Exterion Media nog relevanter.&;

related partner content for mobile comes here
Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in