Overslaan en naar de inhoud gaan

Explosieve groei telewerken verwacht

Het aantal telewerkers in Europa zal groeien van 10 miljoen in 2000 naar 28,8 miljoen in 2005, volgens onderzoeksbureau IDC.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

In de meeste West-Europese landen is telewerken inmiddels geaccepteerd en wordt het gezien als een manier om concurrerender te zijn, de productiviteit te vergroten en de werkomstandigheden te verbeteren. Het komt het meest voor in de financiële dienstverlening en gezondheidszorg, waar 45 procent van de telewerkers werkt. Onder telewerken wordt verstaan: tenminste 20 procent van de werktijd buiten kantoor doorbrengen.

related partner content for mobile comes here

Volgens onderzoeksbureau IDC varieert het aantal telewerkers enorm tussen de verschillende Europese landen. In Nederland, Denemarken, Zweden, Noorwegen en Finland is het percentage het hoogst. Dat komt door lage technologiekosten, wetgeving die telewerken mogelijk maakt, en bedrijfscultuur. In Italië, Spanje, Portugal en Griekenland wordt relatief weinig getelewerkt, omdat de bureaucratie en ingewikkelde gecentraliseerde bedrijfsstructuren in deze landen dat moeilijker maken.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in