Overslaan en naar de inhoud gaan

Albert Heijn doet proef met to go's in BP tankstations

Albert Heijn opent bij wijze van proef 5 to go-winkels in tankstations van BP.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Vandaag opent Albert Heijn een to go bij BP tankstation De Vink aan de A20 bij Nieuwerkerk aan den IJssel. Het is de eerste van in totaal zes Albert Heijn to go-winkels die in de loop van de komende maanden bij wijze van proef verspreid over het land worden geopend. Klanten vinden er een breed aanbod van vers eten en drinken voor onderweg én thuis.

related partner content for mobile comes here

Exclusief
Voor de proef zijn de twee partijen een exclusieve relatie voor de tankstationbranche in Nederland aangegaan.  

Bol.com afhaalpunt
Albert Heijn meldt bij de aankondiging van de proef: &;De inrichting en het aanbod van de Albert Heijn to go op de BP tankstations zijn helemaal toegespitst op de wensen van de weggebruiker. Met meer dan 1.300 producten biedt de winkel het vertrouwde Albert Heijn to go assortiment, aangevuld met producten die populair zijn onder automobilisten. Al deze producten kunnen snel en gemakkelijk bij de scan&go-kassa’s worden afgerekend. Uiteraard kan de klant er ook nog steeds terecht voor car care producten, zoals Castrol motorolie en ruitensproeiervloeistof. Om extra gemak te bieden, is er bovendien een bol.com afhaalpunt waar klanten hun bestelde pakketje kunnen afhalen.&;

Cappuccino met biologische melk
General manager Albert Heijn to go, Jan-Willem Dockheer, zegt de winkels van Albert Heijn to go altijd toe te spitsen op de locatie om goed aan te sluiten op de behoefte van klanten die daar komen. Dockheer: &;Dat hebben we ook gedaan bij de winkel op BP tankstation De Vink. Vanaf vandaag kunnen automobilisten hier op elk moment van de dag terecht voor goed en lekker eten. Van salades en water met verse munt en framboos tot verse cappuccino met biologische melk, croissants en een goede bal gehakt.&;

&;BP’s toonaangevende producten&;
De man die verantwoordelijk voor de retailactiviteiten van BP in Nederland, Ruben Beens, zegt een een sterk toenemende vraag te zien van BP-klanten naar etenswaren voor directe en latere consumptie. Been: &;Samen met Albert Heijn to go ontwikkelden wij een concept met zeer gevarieerde producten om aan deze behoefte te voldoen. Albert Heijn to go is in dit segment de marktleider en heeft een goede reputatie op het gebied van product-innovatie met een continu wisselend aanbod van lekkere en gezondere etenswaren voor onderweg en thuis. In combinatie met BP’s toonaangevende producten en diensten bieden wij de weggebruiker hiermee alles wat hij nodig heeft op goed bereikbare locaties met ruime openingstijden.&;

Albert Heijn to go winkels op BP tankstations:
BP De Vink aan de A20 bij Nieuwerkerk aan den IJssel (dinsdag geopend)
BP Coentunnel, langs de A8 bij Oostzaan (opening 19 september)
BP Ypenburg, Laan van Hoornwijck, Rijswijk (opening 26 september)
BP Nieuwe Hemweg, Nieuwe Hemweg, Amsterdam (opening 3 oktober)
BP De Kroon, langs de A27 bij Nieuwegein (opening 10 oktober)
BP Koerhuis, Zutphenseweg, Deventer (opening 17 oktober)

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in