Overslaan en naar de inhoud gaan

Simone Ottenbros gaat Energize leiden, Klaas Weima doet stap opzij

Ottenbros werkt al sinds 2016 bij Energize. Weima blijft 'strategisch betrokken' bij het bureau.
energize
De directie van Energize, met v.l.n.r.: Klaas Weima, Simone Ottenbros, Robin Pas
energize
De directie van Energize, met v.l.n.r.: Klaas Weima, Simone Ottenbros, Robin Pas

Simone Ottenbros is aangesteld als de nieuwe managing director van reclamebureau Energize, dat onderdeel is van bureaugroep Happy Horizon. Klaas Weima draagt het stokje na twintig jaar over en blijft 'strategisch betrokken' bij zowel het bureau als de groep. 

related partner content for mobile comes here

Ottenbros werkt al sinds 2016 bij Energize in diverse accountrollen en meest recent als business & operations directors. Ook is ze onderdeel van het managementteam van het bureau, dat verder bestaat uit creative director Robin Pas en oprichter Klaas Weima. Ottenbros startte haar reclamecarrière in 2013 bij Saatchi & Saatchi.

Nieuw leiderschap

Klaas Weima zegt dat het tijd is voor 'nieuw leiderschap' bij Energize. 'Het bureau is inmiddels volwassen geworden. Nu de integratie met Happy Horizon grotendeels achter de rug is, past mij een andere rol.'

Ottenbros spreekt over een mooie volgende stap waar 'ik de afgelopen jaren naartoe heb gewerkt'. 'Het is tijd voor een nieuwe fase.'

Energize, gevestigd in Amsterdam, werkt voor klanten als Plus, KWF en het Mauritshuis.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in