Overslaan en naar de inhoud gaan

COMMENTAAR: Ritalin als snoep verpakt bij de kassa?

Er zijn van die weken dat er veel gebeurt maar er eigenlijk niet heel aan de hand is, als u begrijpt wat ik bedoel.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Er is nogal wat papier dat voordat het zijn lotsbestemming bereikt om vis te verpakken of kattenbakken te vullen bedrukt moet worden en de concurrentie aan moet met alsmaar meer bandbreedte op het internet.

related partner content for mobile comes here

Maar dan; stop de persen, druk niet op de knoppen ‘send’ of update. De wereld stopt welhaast met draaien, het verkeer komt tot stilstand en vliegtuigen vallen nu vanzelf uit de lucht.

Ineens is daar het nieuws dat Lidl, Jumbo en Plus overwegen om het snoep bij de kassa te vervangen door ‘gezonde snacks’ - merkwaardige woordspeling trouwens - om de ‘jengelmomenten’ van kinderen in de rij te voorkomen. (Heeft u trouwens ook niet het idee dat u veel vaker in de rij staat dan vroeger?) Albert Heijn doet naar ik begrijp niet mee aan de actie. Waarschijnlijk wordt de met ietwat diepere zakken uitgeruste consument tijdens zijn dagelijkse martelgang naar de supermarkt bij AH niet lastig gevallen door jengelende kinderen omdat die door hun tweeverdienende of in scheiding liggende ouders naar de crèche of naschoolse opvang verbannen zijn.

Hoewel? Mijn buurtsuper is niet de meest frisse en misschien wel de rumoerigste Albert Heijn van Amsterdam. Glibberend over de niet al te propere vloer moet je constant uitwijken voor gillend rondrennende kinderen en onverwacht opduikende rijdende pallets die worden voortgeduwd door naar de grond starende vakken vullende zombies, om bij een rij aan te sluiten die binnen de kortste keren op een ochtendspits lijkt. Gejengel aan de kassa valt me allang niet meer op omdat ik me een hoedje schrik van de rekening. Maar voordat onze grootgrutters een nieuw gat in de markt ontdekken en Ritalin als snoepjes verpakt bij de kassa gaan aanbieden – dat is gezien de schier eindeloze hoeveelheid variaties van Asperger die er tegenwoordig bestaan een behoorlijke groeimarkt - heb ik een simpel advies: opvoeden!

Dit commentaar staat vandaag in Adformatie 18.

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in