Overslaan en naar de inhoud gaan

Viral van de Week: Home Alone met Lego

Social media bureau Dorst & Lesser kiest de viral van de week. Impactvolle, scroll-stopping content, die de doelgroep in het hart raakt.
Lego poppetjes op een rij
Foto: Lego
Lego poppetjes op een rij
Foto: Lego

Nee, deze viral gaat niet over de 400e Home Alone-marathon op tv, die we allemaal stiekem toch wel kijken. Niet getreurd, we zorgen er op een veel leukere manier voor dat je de films weer vers in het geheugen krijgt. Met kerst kun je Home Alone 1, 2, 3, 4 5 én 6 (wij wisten ook niet dat het er zó veel waren) namelijk oneindig vaak naspelen, met je eigen Lego Home Alone-set. Kattenkwaad uithalen was nog nooit zo leuk!

related partner content for mobile comes here
Lego poppetjes en bus
Foto: LEGO

De set werd aangekondigd met een grandioze music video, waarin Lego-Kevin-McCallister zingt over zijn avonturen in het inmiddels iconische huis. Ook bekende scènes uit de film worden in deze video gecreëerd. Denk hierbij bijvoorbeeld aan de pijnlijke after-shave scène. Alle details van de film zijn te vinden in het LEGO-huis, zowel aan de buitenkant als in het interieur.

Natuurlijk kan de fictieve zwart-witfilm Angels With Filthy Souls (je weet wel, van die zin ‘Keep the change, ya filthy animal!’), speelt zich af op een klein tv’tje.

Lego poppetje in spiegel
Foto: LEGO

3.995 stukjes

Met 3.995 stukjes ben je wel even zoet met bouwen, dus zet die films toch maar aan. Ergens halverwege deel 3 kun je dan beginnen met naspelen.

Dorst & Lesser, gespecialiseerd in de creatie van social media strategieën en content, kiest wekelijks de viral van de week.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in