
Gijs Toxopeus is, met een tussenstap, van de DDMA naar Lubbers De Jong gegaan, een internationaal pr- en marketingbureau, gespecialiseerd in technologie en innovatie. Hij wordt daar client and operations director.
Toxopeus is daarmee terug in de bureauwereld. Hij werkte eerder als senior consultant bijna zes jaar voor Edelman Amsterdam dat hij verruilde voor Het PR Bureau.
Vacatures
Teammanager Communicatie
Waterschap ZuiderzeelandDirecteur / Bestuurder
City Marketing Heerlen via Colourful PeopleCommunicatiemedewerker
de Nederlandse Orde van Belastingadviseurs (NOB)Twee jaar geleden koos hij voor de brancheorganisatie DDMA, Data Driven Marketing Association, waar hij iets meer dan een jaar de pr-manager was.
Na een sabbatical is hij nu bij Lubbers De Jong terecht gekomen. Dit ruim 30-jarige bureau werkt onder andere voor Red Hat, Infor en Interxion, is initiatiefnemer van de Digital Transformers Awards.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word lid