Overslaan en naar de inhoud gaan

Rentokil opent pop-up insectensnackrestaurant

Op 4 juni opent Rentokil een pop-up restaurant waar iedereen die durft insecten kan proeven.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Op deze manier vragen de ongediertebestrijdingsexperts aan de vooravond van het  ‘insectenseizoen’ op ludieke wijze aandacht voor het bestrijden van insecten.

related partner content for mobile comes here

De zomer is op komst en ongedierte zoals wespen, vliegen en mieren kunnen dan voor flinke overlast zorgen. Tijd om terug te bijten! Op het menu van in Utrecht staan o.a. mini muffins met Buffalo wormen, choco-sprinkhanen, sour cream krekels en bbq meelwormen. Volgens foodexperts breekt het eten van insecten als snacks dit jaar nog definitief door. Wie durft?

Naast een chef-kok gespecialiseerd in het bereiden van gerechten met insecten, is de entomoloog van Rentokil aanwezig om toelichting te geven op trends en ontwikkelingen op gebied van insectenplagen en bestrijding in Nederland.

Op 4 juni openen ook Pestaurants in België, Brazilië, Australië, Denemarken, Dubai, Frankrijk, Trinidad, Turkije, VS en de UK.

Het Pestaurant in Utrecht kun je vinden in Hoog Catharijne (bij ingang Albert Heijn, Moreelsepark) en het is geopend vann 09.30 tot 17:00 uur. Iedereen die geïnteresseerd is in het proeven van een insect mag langskomen. Reserveren is niet nodig/mogelijk. Het restaurant heeft een buffet waar iedereen zijn keuze kan maken, om deze aan de aanwezige statafels op te eten.

Er is iets misgegaan bij het weergeven van de video. Ververs de pagina om het opnieuw te proberen.

 

 

 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in