Overslaan en naar de inhoud gaan

Yahoo! na cyberspace nu ook outer space

Voor mensen die het internet hebben uitgelezen en op zoek zijn naar iets nieuws, heeft Yahoo! nu iets bedacht. Chatten met E.T. en skypen…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Vanaf vandaag verzamelt Yahoo! user generated content voor een intelligent buitenaards bericht, dat zij later deze maand naar de melkweg gaat .

related partner content for mobile comes here

Vorig jaar was ik in , een immens grote historische stad op een uurtje rijden van Mexico City. De belangrijkste overblijfselen aldaar zijn de Piramide's van de Maan en de Zon. Deze laatste, zo hoog dat ik niet de moeite heb genomen hem te beklimmen, gaat nu dienen als Yahoo!'s thuisbasis voor buitenaardse activiteiten.

Op 25 oktober aanstaande gaat een laserstraal vanaf de Piramide van de Zon het eventueel aanwezige buitenaardse leven voorzien van informatie over onze aardse samenleving. En het leuke daaraan is dus dat iedereen teksten, geluiden, beelden en video's mag insturen die Yahoo! naar boven gaat beamen. Klein nadeel: de website van de ligt, bij mij in ieder geval, al de hele dag plat.

Wat Yahoo! hiermee wil bereiken ontgaat mij helemaal. Het is misschien een leuke stunt, maar daar houdt het dan ook wel weer mee op. Tenzij ze antwoord van Mars krijgen (ze zouden zich een hoedje schrikken!), denk ik niet dat het bedrijf hier iets aan heeft. Laat staan de marsmannetjes.

Of en hoe de content wordt gescreend is mij namelijk ook niet duidelijk. De kans bestaat dus dat alle ingestuurde programma's van Frank Masmeijer, de greatest hits van de Kermisklanten en de literaire bestsellers uit de Bouquet-reeks integraal op de planeet Melmac de huiskamers worden binnengeschoten. En daar zit Alf niet echt op te wachten.

Het lijkt mij geen slecht idee wanneer de Planeet Aarde een beter PR-bureau in de arm zou nemen?

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in