Overslaan en naar de inhoud gaan

Topchef Jacob Jan Boerma moet nieuw vega-merk SMAECK als culi-product positioneren

SMAECK (inderdaad met hoofdletters, ae én ck), wil net als de Vegetarische Slager producten brengen die sterk lijkt op de vleesvariant.
Miniatuurvoorbeeld
© Smaeck
Miniatuurvoorbeeld
© Smaeck

Die laatste term, ‘groentebereiding’, verraadt de medewerking van een sterrenchef en dat klopt. Jacob Jan Boerma (restaurant De Leest in Vaassen, drie Michelinsterren) verleent zijn naam en expertise aan het merk.

De eigenaar van het merk is Luiten Vleeswaren. De producten zijn verkrijgbaar bij Jumbo Supermarkten.

Met ck

De merknaam Smaeck (met ae en ck) is overigens ook al in gebruik door het gelijknamige 'food & catering-bedrijf'.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word abonnee

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in