Overslaan en naar de inhoud gaan

Snoepmerk Treets keert na 30 jaar terug in Nederland

Het Duitse Katjes International verwierf rechten van Mars voor iconisch merk.
Miniatuurvoorbeeld
De klassieke Treets in zijn gele verpakking
© -
Miniatuurvoorbeeld
De klassieke Treets in zijn gele verpakking
© -

Voor de snoepliefhebbers van een zekere leeftijd: Treets wordt weer op de Nederlandse markt gebracht. De pinda’s in een chocolade- en suikerjasje waren alom bekend in de jaren ’70 en ’80, maar werden in 1987 door Mars uit de handel gehaald. Het bracht Treets onder bij het merk M&M’s, volgens Treets-liefhebbers een flauwe variant.

related partner content for mobile comes here

Geel wordt oranje

Maar nu komen de chocoladepinda’s terug naar de winkels, ook in Nederland. De rechten voor het voormalige Mars-label zijn door de Duitse zoetwarenfabrikant Katjes verworven, dat nu de eerste zakjes Treets op de Duitse markt heeft gebracht. Ze zijn wel oranje van kleur in plaats van geel. Ook worden er onder het merk zogenoemde Peanut Butter Cups en Peanut Butter Buttons uitgebracht.

(Tekst loopt door onder afbeelding)

Treets
De nieuwe Treets Treets

Festivaldi

In Nederland wordt Treets door snoepmerk Festivaldi, een dochteronderneming van Katjes, op de markt gebracht. Het kon nog niet zeggen wanneer ze weer in Nederland verkocht gaan worden.

De spot voor de internationale markt is al wel klaar:

De nieuwe Treets-commercial.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in