Overslaan en naar de inhoud gaan

Snakeware brengt allereerste webpagina ooit opnieuw in de lucht

Herlancering is een eerbetoon aan de uitvinding van world wide web.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

De website is te bekijken op . Net als in 1991 draait de pagina op een door Steve Jobs ontworpen NeXT Cube. Wereldwijd zijn er nog maar enkele funtionerende exemplaren van deze machine beschikbaar.

related partner content for mobile comes here

Met de herlancering van de site brengt het internetbureau naar eigen zeggen &;een eerbetoon aan de uitvinding van het world wide web&;.

De &;onthulling&; vond vandaag plaats tijdens de feestelijke opening van het permanente Experience Center van Snakeware in Sneek. De NeXT Cube met de allereerste webpagina krijgt daarin een prominente plek. Binnenkort wordt ook de Microsoft Hololens getoond waarmee hologrammen worden geprojecteerd in de echte wereld.

&;We willen mensen laten ervaren wat er mogelijk is op het gebied van technologie, software, data en de combinatie hiervan. Het wordt een leerzame ervaring, ook voor de jeugd van nu. Zij kunnen zich bij ons op de hoogte laten stellen van de geschiedenis en toekomst van digitale informatievoorziening’, zegt Ate van der Meer van Snakeware.
 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in