
Hierdoor kunnen mediaplanners en marketeers in één overzicht zien wat de totale oplage is van de media die worden verspreid in heel Nederland, of juist in een bepaalde regio. Ook staan de verschijningsdagen erbij. Hieruit valt direct op te maken dat de meeste huis-aan-huisbladen op woensdag verschijnen en op maandag de minste titels worden verspreid.
De informatie geldt ook voor de Belgische media. Licentienemer MediaSpecs.be in België heeft dezelfde informatie-uitbreiding voor de Belgische markt.
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandAfdelingsmanager Bestuur en Communicatie
Gemeente HaarlemManager Corporate Communicatie
ROC van Amsterdam - FlevolandRetriever is een mediatool voor mediaplanners, communicatie- en pr adviseurs. Van alle Nederlandse mediamogelijkheden zijn alle advertentie- en redactiegegevens gepubliceerd. Met een zoekmachine kunnen specifieke mediaoverzichten snel in het scherm worden opgeroepen.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word lid