Overslaan en naar de inhoud gaan

Franchises boos over einde Music Store

Hermans Holding stopt met de The Music Store-formule. Hiermee komt woensdag een einde aan de tweede muziekketen van Nederland.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De franchisers - samen goed voor ongeveer vijftig vestigingen - zijn boos omdat de merknaam in handen blijft van Hermans.

related partner content for mobile comes here

Kees Hermans leidt de muziekketen sinds 2010. Franchisers verwijten dat hij geen oog voor hen heeft. De franchisers vragen zich af waarom Hermans de merknaam wil behouden, terwij hij stopt met alle activiteiten. Beide partijen gaan woensdag met elkaar in gesprek. Komen ze niet tot een akkoord, dan gaan de franchisers door onder de naam Music & More.

Eerder deze week werden de online activiteiten van The Music Store al gestaakt. Een deel van de voormalige filialen zal worden omgebouwd tot vestigingen van Jamin.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in