Overslaan en naar de inhoud gaan

ECI gedeeltelijk gered

Boudewijn Poelman, bedenker van de Postcodeloterij en de Bankgiroloterij, heeft de belangrijkste onderdelen van ECI overgenomen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Hij vindt ECINovamedia passen binnen zijn bedrijf Novamedia, dat een idealistische grondslag  heeft.

related partner content for mobile comes here

Een woordvoerder van Novamedia geeft aan dat het bedrijf het belangrijk vindt dat mensen lezen en weet ECINovamedia veel van abonneebestanden.

Door te snijden in overhead en de bestellingen uit te besteden wil Novamedia van weer een bloeiend bedrijf maken. Het distributiegedeelte van ECI, E-ways gaat niet mee.

Bron

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in