
Het boek vertelt het verhaal van de Ethiopische geitenhoedster Halima. Kofi Annan legt in het boek uit hoe het leven van Halima en anderen in ontwikkelingslanden beïnvloed wordt door klimaatverandering.
In het boek wordt ook gebruik gemaakt van de nieuwe augmented reality (AR) techniek, die in combinatie met een webcam een 3D-wereld doet verschijnen.
Vacatures
(Marketing-) en Communicatiemanager
Hanab Energy SolutionsAdviseur arbeidsmarkt RDW Toezicht en Beoordeling
RDWMarketing Manager (Maternity Cover – 6 Months)
ArtipoppeDoor de pagna's voor de webcam te houden en de site daarbenik.nl te gebruiken stapt de lezer in de wereld van Halima. Haar verhaal maakt duidelijk wat zij merkt van de opwarming van de aarde en wat voor gevolgen dat heeft voor haar dagelijkse leven.
Het boek is vanaf maandag 12 oktober gratis te verkrijgen bij alle Selexyz-winkels. Selexyz ondersteunt hiermee de HIER Klimaatcampagne.
‘De invloed van de klimaatverandering is rigoureuzer dan we vaak denken. Deze uitgave is een illustratie van die ontwikkelingen en laat tevens zien dat we zelf ook de nodige invloed hebben. Daarbij sluit de nieuwe techniek waarop dit boek gebaseerd is bijzonder goed aan bij onze focus op innovaties op boekengebied’, aldus Ellen Fronik, communicatiemanager BGN/selexyz.
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee