Overslaan en naar de inhoud gaan

Postbank: 22.000 mensen ontwerpen een eigen bankpas

De actie van de Postbank waarbij je je eigen bankpas kon ontwerpen is een succes geworden.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

De van de Postbank waarbij je je eigen bankpas kon ontwerpen is een succes geworden.

related partner content for mobile comes here

In een week tijd zijn er 22.000 zelf ontworpen bankpassen aangevraagd en zijn er 12.000 ontwerpen ingestuurd voor de wedstrijd (hoofdprijs: reisje naar New York).

Op 23 november worden in Club 11 in Amsterdam ruim vijftig verrassende betaalpassen onthuld die zijn ontworpen door jongeren en bekende Nederlanders.

Onlangs ontving een groep van 10.000 jonge Postbankklanten een uitnodiging om geheel naar eigen smaak hun betaalpas vorm te geven.

Naast de vijftig meest verrassende inzendingen van deze wedstrijd, zijn ook de creatieve ontwerpen te zien van een aantal bekende Nederlanders en kunstenaars.

De Postbank organiseerde de ontwerpwedstrijd voor betaalpassen ter gelegenheid van de introductie van 'Mijn Postbankpas'.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in