Overslaan en naar de inhoud gaan

ING gaat lokale projecten sponsoren en lanceert campagne ‘Help Nederland Vooruit’

Nederlanders kunnen zelf hun goede doel aanmelden, een stemronde bepaalt de hoogte van de donatie
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

ING start een nieuwe campagne: , om goede doelen in Nederland financieel te ondersteunen. Nederlanders kunnen hun eigen goede doel de komende drie weken via een speciale website aanmelden om in aanmerking te komen voor een donatie van het ING Nederlandfonds. ING vindt het belangrijk om te investeren in omvangrijke maatschappelijke initiatieven en ideeën, maar wil ook lokale projecten in Nederland een steuntje in de rug te geven.

related partner content for mobile comes here

Tussen 1.000 en 5.000 euro

Vanaf vandaag tot 31 januari 2016 kunnen alle Nederlanders hun goede doel aanmelden. Het ING Nederland fonds doneert bedragen tussen de 1.000 en 5.000 euro aan Nederlandse verenigingen en stichtingen (met Nederlands rekeningnummer) die zich lokaal inzetten om mensen vooruit te helpen, die geregistreerd zijn bij de Kamer van Koophandel en die geen winstoogmerk hebben.

Stemperiode

ING selecteert per regio vijf verenigingen of stichtingen die een donatie ontvangen. Na de selectie volgt er een stemperiode. Deze stemperiode bepaalt de hoogte van de donatie. Na de stemperiode krijgt het goede doel te horen welk bedrag het ontvangt.

Het ING Nederlandfonds is in 2015 opgericht en heeft als doel verenigingen en stichtingen vooruit te helpen die het initiatief nemen ‘Nederland sterker te maken’.

FOTO: ANP

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in