Overslaan en naar de inhoud gaan

Tribal Fusion opent kantoor in Nederland

Online reclame- en advertentienetwerk Tribal Fusinon opent zijn eerste Nederlandse kantoor en introduceert Firefly Video.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

is in 2001 opgericht en is onderdeel van de Exponential Groep van online bedrijven - een technologisch dienstverlenend mediabedrijf met zijn hoofdkantoor in Emeryville, Californië en vestigingen op 37 locaties wereldwijd. Het bedrijf heeft Arno Peperkoorn aangesteld als managing director. Peperkoorn was de afgelopen 3 jaar in dienst van Sanoma Digital.

related partner content for mobile comes here

Tribal Fusion opende vorig jaar al kantoren in Frankrijk en Duitsland. Het richt zich op Firefly Video, een online reclameformaat van een volledige pagina dat een uitvergroting is van een standaardformaat en vergroot na actie van de consument. Peperkoorn: 'Firefly Video gaat verder dan pre-roll, en is in feite een tv-reclamemodel dat naar het web is overgezet. Het geeft merken de mogelijkheid een volledig interactieve gebruikerservaring te creëren.' De Nederlandse markt heeft volgens hem behoefte aan 'sterke partners als Tribal Fusion met uitstekende technische capaciteiten in combinatie met creatieve online oplossingen.'

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in