Overslaan en naar de inhoud gaan

Paul Römer algemeen directeur Endemol Nederland

Paul Römer (39) wordt 1 januari volgend jaar algemeen directeur van Endemol Nederland. Hij volgt Herman van der Zwan op.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Het mediabedrijf heeft dit woensdag bekendgemaakt. Römer is op dit moment producent entertainment bij Endemol. Hij werkt sinds 1995 bij John de Mol Producties dat in 2001 met Joop van den Ende Producties integreerde tot Endemol Nederland. Römer begon in 1988 als producer/redacteur bij de TROS. In '93 werd hij hoofd amusement bij deze oproep. Bij John de Mol Producties werkte Römer onder andere mee aan de ontwikkeling van programma's als Domino Day en Big Brother. In 2000 was hij uitvoerend producent van de

related partner content for mobile comes here

Amerikaanse versie van het laatsgenoemde programma. Sinds de samenvoeging van de twee mediabedrijven is Römer producent entertainment.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in