Overslaan en naar de inhoud gaan

TamTam lanceert nieuwe Timing.nl

Het vernieuwde online platform wil werk gemakkelijker, sneller en slimmer maken.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Digital agency TamTam heeft  ingericht met slimme zoekfuncties, makkelijke navigatie en geschikt gemaakt voor tablet en mobiel. Het gebruik van beeld staat centraal en de zoekfunctie, één van de meest gebruikte onderdelen van de site, heeft een prominente plek gekregen op de homepage. Verder kunnen zoekopdrachten worden aangevuld met persoonlijke eigenschappen.

related partner content for mobile comes here

Om zaken als urenregistratie en loonadministratie verder te integreren is tevens een vernieuwd backoffice-systeem van MySolution uitgerold. Door de koppeling met Timing.nl wordt slimme data verzameld die het in de toekomst mogelijk moet maken om sneller (en automatisch) een passende baan te vinden.

Paul Haarhuis, commercieel directeur bij Timing: &;Wij willen werk makkelijker, sneller en slimmer organiseren. Dat betekent dat onze website niet alleen een online visitekaartje moet zijn, maar ook voorziet in koppelingen met de complexe back-office systemen.&;

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in