Overslaan en naar de inhoud gaan

Steeds meer social networks

Het is niet alleen maar Myspace en Hyves dat de klok slaat. Social network Buzznet bijvoorbeeld verzamelde sinds zijn recente start al 6…
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Buzznet kun je het beste typeren als een kruising tussen Flickr en MySpace. De website bestaat uit photosharing met een focus op popmuziek. Gebruikers kunnen daarnaast nieuws delen, deelnemen in bepaalde communities, stemmen op polls en profielen en weblogs bijhouden.

related partner content for mobile comes here

Enkele ‘bekende’ muzikanten zijn al gesignaleerd op het social network, zoals Fall Out Boy en AFI. En in de top 20 van social networkingsites staat Buzznet al op een 17e plek, op dezelfde plek als Windows Live Spaces (bron: TechCrunch).

En blogzoekmachine Technorati wil zich herpositioneren als social searchengine. Zo meldt The Next Net, die denkt dat de zoekmachine aan het onderzoeken is wat voordeel op zou kunnen leveren, mocht een koper geïnteresseerd zijn in de zoekmachine.

De zoekmachine zal zich daarom meer gaan richten op media die ‘getagged’ is door consumenten, zoals foto’s, video’s, muziek en evenementen.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in