Overslaan en naar de inhoud gaan

‘Hema is helemaal klaar met franchisers’

Het management van Hema wil de relatie met franchisers hierzien.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

In een brief aan alle franchisenemers schrijft het Hema-management dat het de franchise-relatie wil herzien. De Hema-top heeft meer dan genoeg van de huidige franchiseregeling, die als zeer problematisch en contraproductief wordt ervaren, dat meldt althans De Telegraaf.

related partner content for mobile comes here

Een belangrijke reden voor het veranderen van de regeling, is volgens De Telegraaf het mislukken van de overname van Hema door Core Equity Holdings. De Belgische investeerder was bijna akkoord met de koop van Hema voor 1 miljard euro, maar haakte op het allerlaatste moment af door het oude franchisecontract, dat franchisers een relatief groot deel van de online omzet garandeert.

De Hema-top en de VAB, het bestuur van de franchisenemers (40 procent van de winkels in Nederland), liggen al tijden met elkaar overhoop.

 

Bron: De Telegraaf via ANP

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in