Overslaan en naar de inhoud gaan

Georgette Schlick CEO SBS

Eric van Stade verlaat het bedrijf vanwege verschil van inzicht over het te voeren beleid.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Aandeelhouders Sanoma en Talpa hebben Georgette Schlick per 24 oktober benoemd tot algemeen directeur van SBS Broadcasting BV. Zij volgt Eric van Stade op die het bedrijf verlaat vanwege verschil van inzicht over het te voeren beleid. De SBS-directie bestaat verder uit zakelijk directeur André Kreuzen, commercieel directeur Peter Vertregt en directeur televisie Leo van der Goot. SBS vermeldt in het persbericht dat Schlick de eerste vrouwelijke bestuursvoorzitter van een Nederlands omroepbedrijf is.

related partner content for mobile comes here

Verder melden de aandeelhouders dat ze de afgelopen maanden intensief hebben gekeken welke stappen er gezet moeten worden om SBS Nederland een nieuwe richting te geven. Hun conclusie is dat een nieuwe CEO het best in staat is om deze slag te maken. Georgette Schlick is geschikt bevonden vanwege haar verbindende en tegelijkertijd daadkrachtige kwaliteiten. Dick Molman, CEO van Sanoma Media dicht haar natuurlijk leiderschap toe.

Schlick haar positie van CEO van facilitair mediabedrijf DutchView voor een positie in de directie van Talpa.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in