Overslaan en naar de inhoud gaan

G-Star gaat online aankoop leveren vanuit franchisewinkel

Betere afstemming in de supply chain voorkomt dat jeansmerk met zijn zakelijke partners moet concurreren.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

G-Star introduceert &;Ship from Store&;, een nieuwe ontwikkeling binnen de multichannelstrategie van het bedrijf waarmee het voor G-Star franchisehouders mogelijk wordt om hun eigen voorraad online te verkopen aan klanten op g-star.com. In de toekomst zullen ook de multibrand partners van G-Star kunnen deelnemen aan de nieuwe service.

related partner content for mobile comes here

Aanbod groter
Wanneer een consument een bestelling plaatst op G-Star.com, wordt achter de schermen gekeken vanuit welke (winkel)locatie deze order volledig kan worden geleverd. De locatie waaraan deze order wordt toegewezen, ontvangt vervolgens een notificatie en kan de bestelling gereed te maken. Voordeel voor de consument is dat het aanbod groter wordt omdat de voorraad van de fysieke winkels wordt gecombineerd met die van de online shop.

Ship from store
Consumenten kunnen de bestelling thuis laten bezorgen of zelf afhalen in de desbetreffende G-Star winkel. Hiermee wil G-Star franchisehouders in staat stellen om deel te nemen aan het vervullen van de online winkelbehoefte van de consument. Collect from store, waarbij klanten hun online aangeschafte artikelen in de G-Star winkels kunnen ophalen, is met al sinds een jaar actief voor de franchisehouders en volgens het kledingbedrijf een succes: ‘Met ship from store zijn we trots een nieuwe stap te zetten in de veranderende behoeftes van de consument.’

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in