Overslaan en naar de inhoud gaan

Vodafone wekt energie op met water

Vodafone Nederland is een pilot gestart met een mobiele zendmast in Rotterdam die op waterstof draait.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Vodafone zet zich met een mobiele zendmast op waterstof in voor een schoner milieu.

related partner content for mobile comes here

Brandstofcel
De elektriciteit van de mobiele zendmast wordt opgewekt door een brandstofcel die gevoed wordt met waterstof en zuurstof. Door gebruik te maken van de klimaatvriendelijke brandstof wordt de CO2-uitstoot van de zendmast met dertig ton per jaar verminderd ten opzichte van de traditionele diesel generator.

Windenergie
Mobiele zendmasten worden vaak tijdelijk ingezet, maar worden in afgelegen gebieden ook soms permanent geplaatst. De mobiele masten hebben geen aansluiting op het vaste elektriciteitsnetwerk van Nederland, waardoor ze niet kunnen voorzien van duurzame windenergie.

Planet Tomorrow
De pilot in Rotterdam is een uitbreiding op Vodafone&;s milieuprogramma ‘Planet Tomorrow’. Als het een succes wordt, worden de waterstofcellen uitgebreid naar andere zendmasten die niet aangesloten kunnen worden op het vaste lichtnet.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in