Overslaan en naar de inhoud gaan

Goeijenbier interim-directeur communicatie EZ

Jan Goeijenbier is benoemd tot interim-directeur communicatie van het ministerie van Economische Zaken als opvolger van Chris Breedveld.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Breedveld is per 15 februari directeur bij de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) geworden. Len Middelbeek treedt vanaf nu op als woordvoerder van minister Brinkhorst.

related partner content for mobile comes here

Goeijenbier zal tot het aantreden van een nieuwe directeur vooral werken aan de kwaliteit en organisatie van de directie Communicatie. Hij vervulde eerder vergelijkbare functies bij The Greenery International, het Ministerie van VROM, de NVM en omroepvereniging VARA.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in