
TomTom gaat samen met de Duitse autofabrikant Volkswagen werken aan de ontwikkeling van systemen voor zelfsturende auto's. Dat maakte het Nederlandse navigatiebedrijf donderdag bekend. Volgens topman Harold Goddijn versterkt TomTom daarmee zijn positie als belangrijke technologiepartner voor de autobranche.
Deze commercial van Centraal Beheer loopt met een zelfsturende Volkswagen in de hoofdrol een beetje op de zaken vooruit:
Vacatures
Directeur-bestuurder
PublicSpirit in opdracht van Visit FlevolandTeamleider Communicatie
KRO-NCRVBelgische Social & Content Marketeer
Kamera Express GroepSelf driving car (2014) - Even Apeldoorn bellen
De ontwikkeling van technologie waarmee auto's zichzelf kunnen besturen is volgens TomTom een zeer complex proces. 'TomTom en Volkswagen willen een deel van die puzzel oplossen', aldus het bedrijf. Financiële details over de samenwerking werden niet vermeld.
TomTom meldde donderdag ook dat het de levering van verkeersinformatie aan Toyota in Europa doorgaat. Een samenwerking op dit vlak tussen de twee bedrijven is verlengd tot 2018.
Bron: ANP
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee