Overslaan en naar de inhoud gaan

Formule 'Nieuwste Blokker' wordt bijgesteld

Blokker brengt ‘golden oldies’ als de pluistondeuse terug, directeur marketing Robert Bohemen zit ziek thuis.
Miniatuurvoorbeeld
Miniatuurvoorbeeld

Blokker stelt het assortiment bij en brengt producten uit de categorie ‘iconen van vroeger’ weer terug. Dat volgt uit een evaluatie van de retailketen die het uitvoerde onder klanten en winkelmedewerkers. Volgens Blokker is goed gekeken naar de reacties van de eigen medewerkers op de winkelvloer. Blokker voerde een tijdje terug het interne communicatiemiddel Speakap in en daarop delen medewerkers hun bevindingen en ervaringen. Dat is meegenomen in de evaluatie. Blokker heeft in de evaluatie retailadviesbureau Eysink Smeets betrokken.

Premium

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen lezen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in