Overslaan en naar de inhoud gaan

Remia komt met de app ‘EK vertaler’

Remia heeft een app als EK-inhaker bedacht, die met de voetbalfan mee kan naar Polen en Oekraïne: de EK Vertaler.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

heeft een app als EK-inhaker bedacht, die met de voetbalfan mee kan naar Polen en Oekraïne: de EK Vertaler.

related partner content for mobile comes here

De EK Vertaler geeft informatie rondom de wedstrijden van het Nederlands elftal en vertaalt veel gebruikte zinnen rondom het toernooi van het Nederlands naar het Pools en Oekraïens én spreekt de zinnen uit.

Het menu van de app bestaat uit vier onderdelen: de voorbereiding, de wedstrijden, de verschillende groepen en de 3e helft.

De app vertaalt zinnen als ‘waar vind ik hier een kroeg?’ en ‘mag ik een biertje alstublieft?’. Volgens Remia en bureau Ideas for
, is het extra handig dat de app de zinnen uitspreekt. ‘In gastlanden Polen en de Oekraïne beheerst slechts een enkeling de Engelse taal, de EK Vertaler is dus een ware uitkomst voor supporters’.

De app is vanaf 9 mei al in de Androidversie te downloaden, de iPhoneversie komt eraan. De app is gemaakt door .

Remia wil mobiele communicatie, online en sociale media inzetten om de merkfans te bereiken. De Facebook pagina heeft nu ruim 5.000 fans. Het bereiken van de fans is geen doelstelling an sich, meldt het bericht. Het gaat het merk om interactie en gebruikt hiervoor ook andere KPI’s, zoals de IPM (interaction per thousand users) waarbij alle vormen van interactie samen het gemiddelde interactieniveau van een fan bepalen.

De komende maanden wordt een nieuwe online en sociale strategie uitgerold.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Word lid

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in